خدمات آموزشی

ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد هر ساله بیش از 2000 مدیر ارشد و میانی و بیش از 5000 نیروی اجرایی را در قالب برنامه های جامع آموزشی گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، تحت آموزش های کاربردی در حوزه مدیریت، کسب و کار و امور اجرایی قرار می دهیم. نوآوری ما تحت عنوان «ABC Enablement Center» یک مرکز آموزشی کارآمد برای ارائه خدمات آموزشی جامع و کاربردی به مشتریانمان است و خدمات آموزشی خود را به شرکت ها و سازمان های مشتری ارائه می نماید.

ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد بر این باوریم که هرگونه تغییر و تحول موثر در سازمان در گرو انتقال درست ارزشها، اهداف و برنامه ها به منابع انسانی و آموزش اصولی آنان در جهت محقق کردن آن و پیمودن «راه پیش رو» هر کسب و کار است. از همین رو، وب سایت تخصصی آموزشی گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، با عنوان ABC TRAINING برای ارائه این دسته از خدمات طراحی گردیده است. علاوه بر این، گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، همکاری های نزدیکی را با دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به ویژه مدرسه کسب و کار ماهان به عنوان بزرگترین و معتبرترین بیزینس اسکول ایران آغاز نموده است. لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزشی ارائه شده از سوی گروه مشاوران کسب و کار رویکرد با اعطای گواهی نامه های معتبر بین المللی و داخلی برگزار می شوند.

چه کمکی از ما ساخته است؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، همواره آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سئوالات شما هستند. برای تماس با مشاوران ما و ارسال سئوالات و درخواست های خود، اینجا را کلیک کنید!

آیا با مشکلات شما آشنایی داریم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به نیازها و چالش های کلیدی شما در بیش از 100 حوزه تخصصی پاسخ ها و راهکارهای جامع و اثربخشی را ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با حوزه های تخصصی و دانش ما، اینجا را کلیک کنید!

آیا در صنعت شما کارا هستیم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به شرکت ها، سازمان ها، برندها و بنگاه های اقتصادی فعال در بیش از 50 حوزه تولیدی، صنعتی، فنی و خدماتی خدمات مشاوره ای و اجرایی خود را ارائه می نمایند. برای آشنایی بیشتر با این حوزه ها، اینجا را کلیک کنید!