خدمات برنامه ریزی کسب و کار

نوشتن یک برنامه کسب و کار در سطح مورد قبول سرمایه گذاران، کاری است دشوار و زمانبر که حتی برای افراد با تجربه نیز آسان نیست. اگر شما یک کارآفرین هستید که زمان لازم برای تدوین برنامه های سرمایه گذاری و طرح های تجاری را ندارید یا مدیری هستید که برای تغییر و تحول کسب و کار و شرکتتان نیاز به طرح های تجاری کارآمد دارید، ما می توانیم با ارائه خدمات حرفه ای خود در این زمینه به شما کمک کنیم.

تدوین طرح ها و برنامه های تجاری و برنامه ریزی کسب و کار (Business Planning) کاری تخصصی است که برای انجام آن علاوه بر اشراف کامل به جبنه های مختلف یک سازمان می بایست درک و شناخت درستی از محیط کسب و کار، تحولات مربوطه و نیز آکاهی به روز از تحولات بازار، نیازها و انتظارات مشتریان و نیز رقبا دارد.

ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد با تخصص و تجربه گسترده اجرایی خود به شما در تدوین طرح های تجاری و برنامه های کسب و کار برای بازارهای داخلی و بین المللی (جهت اخذ نمایندگی از برندهای معتبر و یا جلب سرمایه گذاران خارجی به پروژه ها و کسب و کارهای خود)، به زبان های فارسی، انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی کمک می کنیم.

چه کمکی از ما ساخته است؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، همواره آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سئوالات شما هستند. برای تماس با مشاوران ما و ارسال سئوالات و درخواست های خود، اینجا را کلیک کنید!

آیا با مشکلات شما آشنایی داریم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به نیازها و چالش های کلیدی شما در بیش از 100 حوزه تخصصی پاسخ ها و راهکارهای جامع و اثربخشی را ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با حوزه های تخصصی و دانش ما، اینجا را کلیک کنید!

آیا در صنعت شما کارا هستیم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به شرکت ها، سازمان ها، برندها و بنگاه های اقتصادی فعال در بیش از 50 حوزه تولیدی، صنعتی، فنی و خدماتی خدمات مشاوره ای و اجرایی خود را ارائه می نمایند. برای آشنایی بیشتر با این حوزه ها، اینجا را کلیک کنید!