خدمات برنامه ریزی تبلیغات و ارتباطات بازاریابی

مدیریت ارتباطات بازاریابی (مارکام) در اصل ارتباطات هدفمند و سودآور میان کسب و کار با مشتریان با استفاده از ابزارهای ارتباطی اعم از رسانه، تماس های فردی، اخبار، رسانه های تبلیغاتی، تله مارکتینگ و اینترنت است. هر سازمانی برای ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان و مشتریان هدف خود نیازمند برنامه ریزی دقیق و شفاف برای آن است. برنامه ها و طرح های مارکام مبنای اصلی کمپین های تبلیغاتی را تشکیل می دهند.

ارتباطات بازاریابی (مارکام) زیربنای لازم برای شکل گیری آگاهی ادارک شده از برند را در میان مشتریان بوجود می آورد. ارتباطات یکپارچه بازاریابی با ارائه اطلاعات به شکل درست از طریق استفاده از ابزارهای درست و به میزان درست به مشتریان، درک و آگاهی آنان از مزایا، ویژگی ها و برجستگی های محصولات، کسب و کار و برند را فراهم نموده و امکان رشد و توسعه پایدار برند در بازارهای رقابتی را فراهم می نماید. علاوه بر این، شرکت ها و برندها با استفاده از ارتباطات یکپارچه بازاریابی به بهبود و ارتقاء جایگاه محصولات خود در میان مشتریان فعلی و مخاطبان هدف می پردازند و می کوشند تا با استفاده از روش های موثر در ارتباطات یکپارچه بازاریابی، ارتباط محکمی را میان خود، مشتریان و تامین کنندگانشان بوجود آورند. در این میان، استراتژی ارتباطات یکپارچه بازاریابی، چارچوب اجرایی را برای اشاعه اطلاعات مربوط به برند و محصولات را در میان مشتریان و ایجاد و افزایش سطح آگاهی ادارک شده از آن بوجود می آورد.

چه کمکی از ما ساخته است؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، همواره آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سئوالات شما هستند. برای تماس با مشاوران ما و ارسال سئوالات و درخواست های خود، اینجا را کلیک کنید!

آیا با مشکلات شما آشنایی داریم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به نیازها و چالش های کلیدی شما در بیش از 100 حوزه تخصصی پاسخ ها و راهکارهای جامع و اثربخشی را ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با حوزه های تخصصی و دانش ما، اینجا را کلیک کنید!

آیا در صنعت شما کارا هستیم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به شرکت ها، سازمان ها، برندها و بنگاه های اقتصادی فعال در بیش از 50 حوزه تولیدی، صنعتی، فنی و خدماتی خدمات مشاوره ای و اجرایی خود را ارائه می نمایند. برای آشنایی بیشتر با این حوزه ها، اینجا را کلیک کنید!