خدمات راه اندازی کسب و کار

ما ایده های نو و سودآور را به مشتریانمان برای راه اندازی کسب و کارهای رقابتی، پایدار و قابل توسعه ارائه می نماییم و آنان را در عملی کردن ایده هایشان برای راه اندازی کسب و کار به شکلی موثر و کارآمد یاری می نماییم.

از سال 1391 به این سو، گروه مشاوران کسب و کار رویکرد اقدام به ارائه سرویس ویژه راه اندازی کسب و کار برای مشتریان خود نموده است. از آن زمان تاکنون ما هر ساله مشتریان متعددی را در طراحی، برنامه ریزی، راه اندازی و بهره برداری از کسب و کارهای نو و سودآور، یاری نموده ایم.
در قالب این خدمات ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا با وقت و هزینه کمتر و قابلیت اطمینان و سودآوری بیشتر، کسب و کارهای جدیدی را ایجاد و عملیاتی نمایند.

چه کمکی از ما ساخته است؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، همواره آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سئوالات شما هستند. برای تماس با مشاوران ما و ارسال سئوالات و درخواست های خود، اینجا را کلیک کنید!

آیا با مشکلات شما آشنایی داریم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به نیازها و چالش های کلیدی شما در بیش از 100 حوزه تخصصی پاسخ ها و راهکارهای جامع و اثربخشی را ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با حوزه های تخصصی و دانش ما، اینجا را کلیک کنید!

آیا در صنعت شما کارا هستیم؟

مشاوران و کارشناسان ما در گروه مشاوران کسب و کار رویکرد، به شرکت ها، سازمان ها، برندها و بنگاه های اقتصادی فعال در بیش از 50 حوزه تولیدی، صنعتی، فنی و خدماتی خدمات مشاوره ای و اجرایی خود را ارائه می نمایند. برای آشنایی بیشتر با این حوزه ها، اینجا را کلیک کنید!